Японія поділиться з Україною досвідом відбудови

21 июня, 2023 Нет комментариев

Японія поділиться з Україною досвідом відбудови

Японія нещодавно створила раду для відродження України та організує цьогоріч відповідну конференцію (Фото:Roméo Arnault Unsplash)

Японія використовуватиме свій досвід відновлення, щоб допомогти Україні.

Про це заявив міністр закордонних справ Японії Есімаса Хаясі на конференції з відновлення України URC23 (Ukraine Reform Conference) у Лондоні.

«Японія є єдиною країною, яка постраждала від ядерного бомбардування під час війни. Але ми відбудували країну після розрухи під час війни та після війни. Ми також пережили цілу серію природних катаклізмів і катастроф, включно із землетрусом 1995 року, цунамі та землетрусом 2011-го. Але щоразу ми домагалися відродження з підтримкою наших друзів і міжнародної спільноти. Японія таким чином має дійсно прекрасне розуміння відновлення», — сказав він.

За словами міністра, Японія нещодавно створила раду для відродження України за участю всіх відповідних міністерств та агенцій. Ба більше, Японія організовує відповідну конференцію до кінця цього року.

Основними напрямками підтримки Японії, сказав він, є «розмінування, розвиток основної інфраструктури, зокрема електромереж, і відновлення фермерського господарства».

За словами глави МЗС, у січні цього року Японія провела навчання для персоналу Державної служби надзвичайних ситуацій України щодо використання обладнання з пошуку мін, яке надає Японія разом із Камбоджею.

Раніше повідомлялося, що Японія веде переговори про постачання артилерійських снарядів до США, щоб поповнити запаси для контрнаступу України.


12345 (No Ratings Yet)
Загрузка...