«Я зустріла її в Харкові». Анналена Бербок розповіла, як 16-річна дівчинка вплинула на підтримку України Німеччиною

21 июня, 2023 Нет комментариев

«Я зустріла її в Харкові». Анналена Бербок розповіла, як 16-річна дівчинка вплинула на підтримку України Німеччиною

Анналена Бербок, глава МЗС Німеччини (Фото:Heikki Saukkomaa/Lehtikuva/via REUTERS)

Німеччина надасть Україні додатково 381 млн євро на гуманітарну допомогу у 2023 році.

Про це на Конференції з відновлення України (URC2023) у Лондоні заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

«Єдине, чого я хочу, це повернутися до школи, грати у волейбол із друзями і жити нормальним життям. Ось що сказала мені 16-річна дівчинка-підліток, коли я зустріла її в Харкові в січні в центрі обігріву посеред міста, зруйнованого російськими бомбами при мінус 16 градусах. Вона розповіла мені, як рахунок до 45 став частиною її повсякденного життя з початку агресивної війни з Росією. Тому що російським ракетам потрібно 45 секунд, щоб вразити Харків після того, як ви почуєте сирену», — сказала Бербок під час виступу на конференції.

За її словами, конференція в Лондоні «саме про цих харківських підлітків, хлопчиків і дівчаток та їхнє покоління».

Анналена Бербок запевнила, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно в її боротьбі з російською агресією.

«Ми хочемо, щоб Україна виграла цю війну, виграла мир», — заявила глава МЗС ФРН.

Читайте також:

«Ми приїхали сьогодні сюди, щоб наголосити, що уряд Німеччини активізує зусилля з відновлення України. Це відновлення починається з гуманітарної підтримки. Німеччина надасть Україні додатково 381 млн євро на гуманітарну допомогу в 2023 році на все: від генераторів до їжі та наметів для тих, хто нещодавно втік або втратив свої домівки», — сказала Бербок.

Вона додала, що Німеччина продовжить допомогу в роботі з розмінування, «оскільки не може бути миру в місцях, де люди живуть у постійному страху, що їхні діти, граючись, наступлять на міну».

Вона також зазначила, що Німеччина вже надала 16,8 млрд євро на підтримку України в протистоянні агресії РФ, включно з військовою допомогою.

https://www.youtube.com/embed/v6dOlyP4gCc


12345 (No Ratings Yet)
Загрузка...